A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg: informatikai üzemeltető munkatársat keres.

Feladatok:
·    Nagyvállalati környezetben Microsoft Windows és Linux alapú infrastruktúra üzemeltetésének támogatása, külső szolgáltatók kontrollja;
·    Részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban;
·    Közreműködés új módszerek és technológiák bevezetésében;
·    Hálózat üzemeltetés technikai támogatása, külső szolgáltatók kontrollja;
·    Üzemeltetési folyamatok fejlesztése;
·    Üzemeltetés képviselete az IT alap-infrastruktúrát érintő projektjeiben;
·    Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a szervezet egyéb területeivel.

Elvárások:
·    Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség;
·    Legalább 3 éves üzemeltetői tapasztalat Microsoft Windows és Linux szerverpark üzemeltetésében;
·    VMware vSphere; Windows Server 2012, Active Directory, Exchange Server 2013 ismerete és üzemeltetési gyakorlata;
·    Széles körű, naprakész hardver és szoftver ismeret és üzemeltetési gyakorlat;
·    Fejlett probléma-megoldási- és együttműködő készség;
·    Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés, precíz dokumentálási készségek;
·    Kockázatkezelési képesség;

Kiválasztásnál előnyt jelent:
·    Nagyvállalati infrastruktúra,- alkalmazás felügyeleti rendszerek,- mentési rendszerek üzemeltetői ismerete;
·    Hálózati, tűzfal, UTM üzemeltetési ismeretek;
·    Új informatikai rendszerek bevezetésében szerzett projekt tapasztalat;
·    B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:
·    Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munkakör;
·    Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások;
·    Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony;
·    Fiatal, dinamikus csapat.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.09.29.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Informatikai üzemeltető”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok