A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg: falugazdász munkatársat keres Pest megyébe.

Feladatok:
-    Segítségnyújtás az agrártámogatások igénybevételével összefüggő ügyintézésben (pl.: egységes kérelem benyújtása);
-    Őstermelői igazolványok kiadása, érvényesítése, visszavonása;
-    Az agrárkár-enyhítési támogatásokhoz kapcsolódó mezőgazdasági káresemények felmérése és dokumentálása;
-    Termékbecsléssel, állapotminősítéssel összefüggő adatgyűjtés, adatszolgáltatás;
-    Folyamatos tájékoztatás, segítségnyújtás és kapcsolattartás a gazdálkodókkal;
-    A Kamara választott tisztségviselői rendszerének működtetésében való részvétel, segítség;
-    Statisztikai célú adatgyűjtési feladatok (igény szerint);
-    Szakmai oktatásokon és továbbképzéseken való részvétel;
-    Az elvégzett feladatok összesítése és számszerűsítése.

Elvárások:
-    Befejezett felsőfokú végzettség (agrár);
-    Több éves releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent;
-    Saját gépkocsi, B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat;
-    Felhasználói szintű számítógép-használati ismeret (Word, Excel, levelező rendszer);
-    Kiváló kommunikációs készség;
-    Határozott, megbízható, ügyfélközpontú személyiség;
-    Jó szervezőkészség;
-    Probléma megoldó képesség.

Amit ajánlunk:
-    Versenyképes juttatási csomag;
-    Változatos munkakör;
-    Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.09.29.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Falugazdász- Pest megye”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok