A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg: Baranya megyébe, Szentlőrinc járásba falugazdász munkatársakat keres.

Feladatok:
-    Elsődlegesen a kamarai tagok elégedettségének biztosítása, a minél hatékonyabb és gördülékenyebb együttműködés elősegítésével.
-    Aktív közreműködés a tagok agrártámogatásainak igénybevételével kapcsolatos ügyintézésben (pl.: egységes kérelem benyújtása).
-    Őstermelői igazolványok kiadása, érvényesítése, visszavonása.
-    Az agrárkár-enyhítési támogatásokhoz kapcsolódó mezőgazdasági káresemények felmérése és dokumentálása.
-    Termésbecsléssel, állapotminősítéssel összefüggő adatgyűjtés, adatszolgáltatás.
-    Folyamatos tájékoztatás, információadás, segítségnyújtás a gazdálkodók egyes adatszolgáltatási kötelezettségéhez kapcsolódóan.
-    Szakmai oktatásokon és továbbképzéseken való részvétel, folyamatos szakmai fejlődés.

Elvárások:
-    Befejezett felsőfokú végzettség (agrárdiploma).
-    Saját gépkocsi, B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.
-    Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel); SAP előnyt jelent.
-    Kiváló kommunikációs készség, határozottság, ügyfélközpontúság.
-    Jó szervező, és problémamegoldó képesség.

Előnyként értékeljük:
-    Agrárterületen szerzett releváns szakmai tapasztalat.

Amit ajánlunk:
-    Versenyképes juttatási csomag.
-    Változatos munkakör és munkavégzési hely.
-    Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.09.29.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció és a járás megnevezését: „Falugazdász –
Baranya megye”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok