A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg a folyamatosan fejlődő adatgazdálkodási csoportjába junior adatbázis szakértő munkatársat keres.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
·    Oracle SQL lekérdezések írása, kimutatások készítése;
·    adatbázis környezetben különböző adminisztrációs feladatok megoldása;
·    adatelemzéssel, adatbányászattal kapcsolatos feladatok megvalósítása;
·    külső adatbázisokból származó adatforrások feldolgozása, szükség esetén az adatok tisztítása;
·    folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a Kamara egyéb területeivel;
·    különböző tesztelések támogatása tesztadatokkal;
·    NAK által használt ticketing rendszerben vezetett igények végrehajtása és ellenőrzése.

Jó eséllyel pályázol, ha
·    legalább középfokú, informatikai végzettséggel, vagy folyamatban lévő szakirányú felsőfokú tanulmányokkal rendelkezel;
·    ismered az SQL lekérdező nyelvet;
·    rendelkezel az adatelemzési, adatbányászati módszerek ismeretével;
·    legalább alapszinten tudsz angolul (olvasás), valamint
·    készségszinten használod a Microsoft Excelt.

Kiválasztásnál előnyként értékeljük az alábbiakat:
·    Oracle ismeretek;
·    1-2 év releváns munkatapasztalat;
·    SAP BW/BO, vagy más SAP modul ismerete;
·    egyéb adatbázis-kezelési ismeret (pl. Sybase, Microsoft Access);
·    egyéb informatikai ismeret (pl. XML, PHP, ABAP).

Amit cserébe ajánlunk Neked:
·    kihívásokkal teli, érdekes, változatos munkakör;
·    versenyképes fizetés, cafeteria, és további béren kívüli juttatások;
·    szakmai fejlődési, tanulási lehetőség;
·    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.09.30.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Junior adatbázis szakértő”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok