Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: belső kommunikációs szakértő munkakörbe keres kollégát.

Feladatok:
-    belső kommunikációs stratégia kialakításában való részvétel,
-    belső kommunikációs kampányok tervezése, menedzselése
-    belső kommunikációs tartalom hatékony és folyamatos generálása,információk begyűjtése a kamarában zajló aktuális eseményekről
-    interjúkészítés kollégákkal, vezetőkkel
-    információmegosztás a változásokról, vezetői üzenetekről és stratégiáról
-    kommunikációs anyagok szövegezése és ellenőrzése
-    kapcsolattartás az alvállalkozókkal, partnercégekkel és a társigazgatóságokkal

Elvárások:
-    felsőfokú végzettség
-    legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
-    kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
-    határozott, rátermett személyiség, kapcsolatteremtési készség

Amit ajánlunk:
-    béren kívüli juttatások
-    határozatlan idejű, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
-    izgalmas szakmai kihívások
-    jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.04.30.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a megnevezést: „Belső kommunikációs szakértő”

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei