A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg: folyamatszervező munkatársat keres.

Feladatok:
•    új folyamatok kialakítása, modellezése, folyamatszabályozási és szabályozási rendszerbe illesztése és bevezetésük támogatása
•    szabályozó dokumentumok elkészítésének és bevezetésének támogatása,
•    szabályozó dokumentumok minőségügyi ellenőrzése
•    üzleti folyamatok felmérése, modellezése
•    üzleti folyamatok működési megfelelősségének ellenőrzése
•    folyamatok optimalizálása, részvétel folyamatfejlesztési projektekben
•    projektek támogatása
•    részvétel belső auditban és üzleti folyamatok auditjában

Elvárások:
•    felsőfokú végzettség, legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
•    kreativitás, jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód
•    folyamatorientált látásmód, rendszerszemlélet
•    kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
•    kiváló szövegértés
•    precíz, megbízható, empatikus, elhivatott személyiség

Kiválasztásnál előnyt jelent:
•    ARIS Express modellező eszköz ismerete
•    szabályozási, minőségirányítási tapasztalat

Amit ajánlunk:
•    kihívásokkal teli, érdekes, változatos munkakör
•    béren kívüli juttatások
•    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
•    fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:    1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.
Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019. április 30.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Folyamatszervező”.

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei