A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg: szenior rendezvényszervező kollégát keres.

Feladatok:

-    rendezvények, kiállítások szervezése
-    rendezvények helyszíni lebonyolítása
-    árajánlatok bekérése, összesítése, megrendelése és visszaigazolása
-    költségek tervezése, megvalósulás nyomon követése
-    riportok, kimutatások készítése, adminisztrációs feladatok ellátása
-    rendezvényekhez, kiállításokhoz kapcsolódó kommunikációs és marketing stratégia kidolgozása
-    akciótervek kidolgozása és végrehajtása
-    rendezvényekhez, kiállításokhoz kapcsolódó online és offline marketing csatornák, eszközök használata, kampányok szervezése
-    kiállításokhoz kapcsolódó közösségi média és online kampányok tervezése, kivitelezése
-    kapcsolattartás kiállító cégekkel, médiapartnerekkel, alvállalkozókkal, szolgáltatókkal, kivitelezőkkel
-    kreatív irodával történő szoros együttműködés, grafikai anyagok előkészítése

Előny:
-    agrárterületen szerzett tapasztalat

Elvárások:
-    szakirányú (marketing, rendezvényszervező) felsőfokú végzettség
-    rendezvényszervezési területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
-    önálló, kreatív, proaktív munkavégzés
-    hatékony projektmenedzsment
-    kiváló kommunikációs és improvizációs készség
-    magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
-    közvetlen, megbízható személyiség
-    B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
-    pontosság, határidők betartása

Amit ajánlunk:
-    változatos munkakör
-    fiatal, dinamikus környezet
-    lehetőség az egyéni kreativitás kamatoztatására
-    béren kívüli juttatások
-    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019. 05. 10.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Szenior rendezvényszervező”.

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei