A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg: hálózati fejlesztési szakértő  munkatársat keres.

Feladatok:
•    A hálózati szolgáltatás közvetítési tevékenység támogatása, szervezése, fejlesztése;
•    a hálózat működésével kapcsolatos szabályrendszer, valamint érdekeltségi rendszertámogatása;
•    felelősségteljes törekvés a támogatási terület költséghatékony működésében;
•    a hálózat működését biztosító folyamatok támogatása;
•    mentoring rendszer támogatása és,,on the job” fejlesztés biztosítása a hálózati szereplők számára;
•    a területi elosztás alapján a munkatárshoz rendelt megyék kollégáinak szakmai fejlesztése, támogatása, a terepen elvárt tevékenységekre való felkészítése;
•    a területéhez tartozó kollégák tevékenységének monitorozása, riportok készítése meghatározott időközönként és ezek alapján a fejlesztési igények azonosítása;
•    képzési- és fejlesztési tervek kidolgozása, egyeztetése a hálózati vezetőkkel és azok implementálása;
•    hálózati képzések és fejlesztések terepen történő megvalósítása;
•    az egyedi hálózati igények kiszolgálása és támogatása;
•    kampányok, rendezvények helyi szintű támogatása.

Elvárások:
•    Felsőfokú végzettség;
•    legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat;
•    kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség;
•    magas szintű rendszer- és folyamat szemlélet;
•    eredmény-orientált és több fókuszú gondolkodásmód és stratégiai látásmód;
•    precíz munkavégzés; kiváló a szervezőkészségség,
•    kiváló csapat és együttműködési készség; rugalmasság, terhelhetőség;
•    felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
•    B kategóriás jogosítvány; saját, vagy házastárs által tulajdonolt gépjármű.

Kiválasztásnál előnyt jelent:
•    Agrárgazdasági végzettség
•    2-3 éves támogatói, oktatói vagy tréneri tapasztalat.

•    Kihívásokkal teli, érdekes munkakör fiatal, dinamikus csapatban
•    kreatív működés, dinamikusan változó feladatok; hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség,
•    béren kívüli juttatások;
•    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Munkavégzés helye:    1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.
Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019. május 9.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Hálózati fejlesztési szakértő”.

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei