Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: bér- és TB ügyintéző munkakörbe keres kollégát Budapestre.

Feladatok:
•    havi bérszámfejtés teljes körű ellátása
•    költségtérítési igények elbírálása, rögzítése
•    nettó bérek és járulékainak banki utalásának előkészítése, jóváhagyatása és átadása a pénzügyi ügyintézőnek
•    kifizetőhelyi tb ügyintézői feladatok ellátása
•    béren kívüli juttatások kezelése
•    munkaviszony létesítésével, módosításával és megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
•    munkaügyi feladatok, munkáltatói igazolások, munkaügyi statisztikák elkészítése
•    bel- és külföldi hivatalos kiküldetések jogszabályi megfelelőségének ellenőrzése, elszámolása
•    kereseti, munkaviszony és egyéb igazolások elkészítése
•    08-as bevallások készítése
•    jelentések és bevallások (havi, negyedéves) készítése és továbbítása az illetékes szervek felé

Elvárások:
•    legalább középfokú szakirányú végzettség
•    legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
•    naprakész munkajogi-, TB és adózási ismeretek
•    magabiztos számítógépes ismeret
•    határozott, megbízható, terhelhető személyiség
•    pontosság, precizitás, határidők betartása
•    együttműködési készség, csapatmunka

Amit ajánlunk:
•    stabil, megbízható munkahely
•    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
•    versenyképes juttatási csomag, cafeteria

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019. május 18.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Bér- és TB ügyintéző”.

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei